Strona internetowa dla firmy Woytec

Wczoraj oficjalnie uruchomiliśmy  responsywną stronę internetową dla firmy Woytec z Kołobrzegu.

Firma Woytec świadczy usługi w zakresie dostawy szybkiego internetu światłowodowego oraz telewizji światłowodowej. Tworząc stronę internetową musieliśmy zadbać, aby znalazło się na niej miejsce przede wszystkim na informacje o promocjach i szerokiej ofercie internetu, telewizji i telefonii. Stronę internetową stworzyliśmy w oparciu o flat design. Strona główna została podzielona na poziome sekcje. Sekcje zawierają najczęściej wyszukiwane elementy przez użytkowników. Duży rotacyjny baner na stronie głównej sprawdza się doskonale jako medium do prezentacji promocji i wybranych części oferty. 


ZŁOTY PODZIAŁ STRONY INTERNETOWEJ

Samą stronę internetową podzieliliśmy na intuicyjne podstrony w których skład weszła m.in. oferta, aktualności, promocje, zasięg i kontakt. Taki intuicyjny i prosty podział informacji na stronie internetowej tabele strona internetowapomoże poruszać się użytkownikom, którzy na co dzień nie są za pan brat z komputerem.  Na podstronach z oferty wprowadziliśmy proste, graficzne tabele, które w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób prezentują ofertę, jej zakres oraz ceny. Na podstronie telewizja znalazł się dodatkowo spis kanałów praktycznych zakładkach, które w zależności od wybranego wariantu wyświetlają odpowiednią ilość kanałów oraz ich ikony. Dodatkowo w każdej z podstron oferty w tabeli z informacją o ofercie umieściliśmy przycisk “zamów“, który wyświetla formularz zamówienia. Formularz jest dostosowany indywidualnie dla danej oferty. Oferta została tak skonstruowana, aby użytkownik szybko mógł się z nią zapoznać, porównać warianty cenowe oraz dokonać zamówienia. Firma naszego Klienta prężnie się rozwija i inwestuje w nowe technologie nie mogło więc zabraknąć zakładki aktualności. Będą tam umieszczane informacje o najnowszych promocjach, wydarzeniach w firmie czy też innowacjach technologicznych. 


DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ

Wyzwaniem dla nas okazała się podstrona zasięg. Dokładniej wyszukiwanie czy na danej ulicy w danym mieście jest dostęp do usługi światłowodowej. Problemem do rozwiązania była ilość danych. Firma prężnie się rozwija więc miast będzie przybywało i nie byłoby możliwości, aby wprowadzać lokalizację ulica po ulicy. Specjalnie zaprojektowany i napisany przez nas plugin wczytuje więc plik w postaci Excel w którym znajduje się lista lokalizacji. Sprostaliśmy zadaniu, a końcowy efekt przeszedł nasze oczekiwania. 

wtyczka zasięg strona internetowa


Strona internetowa została dodatkowo rozbudowana o połączenie z Facebookiem. Warto też wspomnieć, że jak już pisaliśmy wcześniej w artykule “Co to jest system CMS na stronie internetowej” nie tworzymy strony bez panelu CMS. Tak też było w tym wypadku, strona internetowa została wyposażona w rozbudowany panel CMS

Zadbaliśmy również o to, aby zaprojektowana przez nas strona internetowa była w pełni responsywna, czyli dostosowana do telefonów i tabletów.

Współpraca pomiędzy obydwoma firmami była tak bardzo zgrana i przyjacielska, że obecnie cieszymy się w biurze internetem światłowodowym o prędkości 300 Mbps dostarczanym właśnie przez firmę Woytec.