Odzież z nadrukiem

Wykonamy dla Ciebie z nadrukiem:

koszulki, koszulki polo, koszulki damskie i męskie, bluzy, czapeczki z daszkiem, krawaty, saszetki na biodra

już od jednej sztuki.


koszulkiKoszulki z nadrukiem – T-shirt Classic

Koszulki wykonywane są w technologii cyfrowego druku bezpośredniego, która jest trwała i bezpieczna. Koszulki z nadrukiem będą efektowne i przetrwają wielokrotne pranie i noszenie. Oferujemy koszulki damskie i męskie w 16 kolorach. Możesz wybrać model męski, albo dopasowany do sylwetki model damski.

Nadruk w pełnym kolorze: przód, tył, rękawek prawy lub lewy,

Koszulki są wysokiej jakości, wykonane w 100% z bawełny, nadruk już od jednej sztuki.


koszulki polo z nadrukiemKoszulki z nadrukiem – Polo

Koszulki Polo to sportowy luz ze szczyptą elegancji. W standardzie dostajesz technologię cyfrowego druku bezpośredniego – do jej jakości pewnie nie musimy Cię przekonywać.

Mamy rozmiary od S do XXL – w sześciu kolorach. Możesz zaprojektować wzór na przód, tył oraz rękawki. Koszulka powstała z uszlachetnionej bawełny czesankowej, przez co zachowa pierwotny kształt i kolor – nawet po wielu praniach. Precyzyjny splot pique, zapewnia jej trwałość i aksamitną miękkość. Możesz wybrać model męski, albo dopasowany do sylwetki model damski. Wszystkie rękawy posiadają elastyczny ściągacz, dzięki któremu te dobrze leżą, nawet pod marynarką. Boczne rozcięcia sprawiają, że koszulki dobrze układają się na sylwetce.

Koszulki są wysokiej jakości, wykonane w 100% z bawełny, nadruk już od jednej sztuki.


Zobacz nasze przykładowe realizacje

 

 

Więcej realizacji znajdziesz w naszym Portfolio