Gadżety reklamowe

Wykonamy dla Ciebie z nadrukiem lub grawerem:
długopisy, touchpeny, ołówki, zestawy piśmiennicze, torby bawełniane lub z siatki mesh, balony, kubki, kubki termiczne, filiżanki, kubki termiczne, parasole, maskotki, breloki, smycze, plecaki, torby, gadżety elektroniczne, parawany i wiele więcej.


Projekt graficzny:

Przygotowujemy wizualizację nadruku lub graweru, który zostanie naniesiony na gadżet. Wszystkie projekty graficzne tworzymy uwzględniając wytyczne naszych Klientów i doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania. Pracujemy nad projektem, do momentu pełnej jego akceptacji.


Czas realizacji:

Czas realizacji jest zależny od rodzaju znakowania oraz ilości gadżetu. Termin realizacji jest liczony od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na koncie.

Dostawa:

Gadżety reklamowe są do odebrania u nas w biurze lub na życzenie Klienta zamówienie wysyłamy kurierem na terenie całej Polski.


Formy płatności:

Forma płatności w przypadku wszystkich wydruków to przedpłata 100%, w formie przelewu lub gotówki. Na wszystkie zamówienia wystawiamy faktury VAT.

Ceny:

Przygotowujemy indywidualną wycenę uwzględniając wymogi jakie mają spełnić gotowe materiały reklamowe. Oferujemy wysoką jakoś gadżetów w korzystnych cenach.


Zobacz nasze przykładowe realizacje

 

kubki z nadrukiem parasole z nadrukiembalony z nadrukiemUlotki składane Notesyulotki

 

Więcej realizacji znajdziesz w naszym Portfolio