Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadanie samej strony internetowej nie zapewnia sukcesu, należy ją jeszcze wypozycjonować w Google.

Pozycjonowanie strony internetowej to Twoja tajna broń. Szukasz czegoś w internecie? Pierwsze miejsce, gdzie zajrzysz to oczywiście Google! Czy wiesz że 90% konsumentów korzysta kolejno z kilku urządzeń elektronicznych w ciągu jednego dnia.

Specjaliści zgodnie twierdzą, że jeżeli nie ma Cię w Google to nie istniejesz.

Stale monitorujemy najnowsze statystyki oraz rozwiązania techniczne z zakresu pozycjonowania, aby zapewnić Tobie najwyższą jakość usług. Jesteśmy skuteczni!


seo

Płacisz tylko za efekty

Płacisz za pozycjonowanie tylko jeżeli Twoja strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google, wybierając nasze usługi płacisz za uzyskany efekt, a nie obietnice i plany. 

Monitorujmy efekty naszej współpracy.


Uczciwie – white seo

pozycjonowanie w googlePozycjonowanie jest obecnie najskuteczniejszą formą reklamy. Żadne ulotki ani plakaty nie dotrą do tak dużej liczby Twoich przyszłych Klientów niż Twoja strona internetowa, która pojawi się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google.

Korzystamy tylko z legalnych i zatwierdzonych przez regulaminy wyszukiwarek metod. Nie proponujemy SPAM-u, ani żadnych innych „podejrzanych” praktyk. Możemy zapewnić, że nasze działania są nie tylko skuteczne, ale i w pełni bezpieczne. Z nami nie trafisz na żadną „czarną listę”.


google analytics

Zadbamy o wszystko

Z nami zyskasz pełny pakiet! Monitorujemy frazy (również dodatkowe, niepozycjonowane), tworzymy konta Google Analytics oraz profile Google Plus. Stworzymy dla Ciebie wizytówkę Google.

Zostaw to nam, a sam ciesz się wynikami.