STRONY INTERNERNETOWE

Tworzymy i projektujemy strony internetowe

Projektujemy, tworzymy i wdrażamy strony internetowe według indywidualnych specyfikacji i zapotrzebowań Klienta. Wieloletnie doświadczenie które posiadamy oraz znajomość zagadnień internetowych sprawi, że stworzona przez nas strona www będzie nowoczesna oraz w pełni responsywna – dostosowana do telefonów i tabletów. Za każdym razem projektowanie strony internetowej to dla nas nowe wyzwanie – nie stosujemy szablonowych rozwiązań.

Na potrzeby naszych Klientów wdrażamy systemy zarządzania treścią: WordPress lub Joomla.


projektowanie stron internetowychBĘDZIE ŁADNIE I NOWOCZEŚNIE.

Prostota to jest to co teraz jest modne! Projektując stronę internetową zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, gdyż na szczegółach opiera się całe wrażenie, które wywiera strona na odbiorcy.
Pracujemy nad tym, aby Twoja strona www wyróżniała się w sieci przejrzystością (flat design) i była atrakcyjna oraz przyjemna wizualni, a także responsywna, czyli dostosowana do telefonów komórkowych oraz tabletów.

Podsumowując: nasze strony internetowe są atrakcyjne i nowoczesne.


responsywne strony internetoweTwoja strona internetowa będzie wyglądać świetnie na telefonie i tablecie. postaw na Responsywność!

Stworzona przez nas strona www dopasuje się automatycznie do urządzeń mobilnych takich jak telefony i tablety.
Takie podejście przy tworzeniu stron internetowych zapewni Tobie większy ruch na stronie, a także przełoży się na postrzeganie Twojej firmy jako profesjonalnej, dbającej o potrzeby Klienta. Pamiętaj, wygoda przede wszystkim!


NAJNOWSZE TECHNOLOGIE – HTML 5 I CSS3strona internetowa na telefon komórkowy

Tworząc stronę internetową korzystamy z najnowszych technologii w tym z HTML5 i CSS3, które są zgodne z obecnie obowiązującymi standardami. Takie rozwiązania sprawiają, że Twoja strona internetowa jest zoptymalizowana, szybko działa oraz posiada ciekawe efekty wizualne.

Każdą stworzoną stronę internetową optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek internetowych. Już na starcie wykonany projekt jest odpowiednio przygotowany, tak aby znalazł się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania w Google.


strona internetowa na tabletSAM ZARZĄDZAJ SWOJĄ STRONĄ INTERNETOWĄ – CMS.

Martwisz się, że nie będziesz mógł zmienić już raz podanej treści lub zdjęć w galerii? Teraz jest to tak proste jak obsługa programu typu word. Projektowanie stron internetowych to jedno, a ich obsługa – to drugie. Obsługa strony internetowej nigdy wcześniej nie była tak prosta. Do swojej dyspozycji otrzymujesz system zarządzania treścią nazywany CMS – panel wyglądający jak popularne edytory tekstu.

Teraz sam decydujesz o kolorze czcionek i grafice. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Nie musisz czekać aż na Twojej stronie internetowej pojawią się zmiany. Efekt swojej pracy widzisz od razu.

Nie czujesz się jednak na siłach, aby samemu się tym zająć? Nie przejmuj się! Zleć to nam, a my zadbamy, aby Twoja strona internetowa była zawsze aktualna. Zaktualizujemy treści, dodamy zdjęcia, zaprojektujemy banery reklamowe.


tworzymy strony internetoweZROBIMY TO ZA CIEBIE!

Nie przejmuj się, że sobie nie poradzisz. U nas razem ze stroną internetową lub sklepem internetowym otrzymujesz kilka godzin szkolenia w cenie.

Krok po kroku pokażemy Ci jak profesjonalnie zarządzać stroną. Jeżeli nie czujesz się na siłach zrobimy to za Ciebie, w każdym momencie możesz zlecić nam zarządzanie swoją stroną internetową.


Dobierz odpowiedni pakiet dla Siebie

Jeżeli nie znajdziesz pakietu odpowiedniego dla swoich potrzeb, skontaktuj się z nami, a my wykonami indywidualną wycenę uwzględniającą Twoje potrzeby.


Nie zapomnij o pozycjonowaniu

pozycjonowanie stron internetowychStrona internetowa będzie dopiero skuteczna jeżeli będzie dobrze wypozycjonowana w Google.
Pozycjonowanie strony internetowej
to Twoja tajna broń. Szukasz czegoś w internecie? Pierwsze miejsce, gdzie zajrzysz to oczywiście Google! Czy wiesz że 90% konsumentów korzysta kolejno z kilku urządzeń elektronicznych w ciągu jednego dnia.

Zapoznaj się z Naszą ofertą na pozycjonowanie stron internetowych


Zobacz nasze przykładowe realizacje

 

sklepy internetowe responsywna strona internetowamobilne strony internetoweresponsywna strona internetowaprojektowanie stron internetowychstrona internetowa

 

Więcej zdjęć stron internetowych znajdziesz w naszym Portfolio